Hakkımızda

MSS Teknoloji Limited Şirketi, İnsansız Hava Araçları başta olmak zere safkan bir Savunma Sanayi Şirketi olup, vatan savunmasında hizmet verecek sistemlerin askeri standartlarda tasarım, üretim, yurt içinde hangi noktada olursa olsun kurulum ve istek zerine işletme hizmetlerini yerine getirmek için kurulmuş gen ve dinamik bir şirkettir.

Uzun yıllar savunma sanayinde alışmış mühendis, teknisyen ve ustalardan oluşan alışan tecrübeli bir kadro, emekli bir askerin bir ömür boyu edindiği terör ve anti-terör konulu tecrübeleri ve liderliğiyle birleşmiş ve Teknolojik Milli Savunma Sistemleri (MSS) tasarlamak, üretmek ve hizmete almak konularında faaliyet göstermek için MSS Teknoloji Ltd. Şti. şirketini kurmuştur.

MSS Teknoloji, 2012 yılından beri Balon Sistemleri konulu alışmış, 75 metreküplük bir Helyum Balonu üretmiş; Gaziantepin Nizip ilçesi, Karkamış bölgesinde bir hudut karakoluna kurmuş ve servis hizmeti vermiş Trkiye de bu konuda eşsiz tasarımcı usta ve teknik kadroya sahip bir firmadır.

 Yönetim Kadrosu

MSS Teknoloji Ltd. Şti. uzun yıllar Türkiye’nin her bölgesinde teröre karşı verilen mücadelede Muvazzaf Subay olarak görev yapmış Kenan YILDIZ ve Vatan Savunması konusunda kalıcı eserler bırakmak isteyen yatırımcılar tarafından Ankara da kurulmuştur.

İdari Kadrosunda: Emk. Hava Yarbay Murat ÇETİN
Teknik Müdür: Altan URAL
Saha Sorumlusu: Emk. Astsubay Ali KARACAN
Pazarlama Müdür: Yk. Mimar Hatemi Semih ÖZRENK
Muhasebe: Kadir INAR
Hukuk İşleri: Av. Mehmet DURMAZ